Vyberte stránku

Masáže nejsou jen o luxusu. Jsou cestou k Vašemu zdravějšímu, šťastnějšímu já.

Poslouchejte své tělo. Drobné bolesti, dlouholeté problémy, stres, nebo jen touha po uvolnění a odpočinku Vám ukazují, co můžete změnit. Nečekejte na více času, více peněz, více čehokoliv. Dopřejte si více toho, po čem toužíte.
To zní dobře

Masáže Vám zlepší zdraví a naučíte se znovu odpočívat.

Podle průzkumů AMTA jsou masáže v 86% případů účinné a pomáhají ulevit od bolesti a příznaků, jako jsou akutní i chronické bolesti, stres, rekonvalescence po operaci, či nespavost. Masáže přitom doporučují nejen lékaři a chiropraktici, ale také psychologové a další zdravotníci jako doplňkovou léčbu. My však zastáváme názor, že je snazší si zdraví udržet, než se snažit uzdravit, když o zdraví přijdeme. Masáže prokazatelně:

Snižují stres a bolesti hlavy

Například jen v chodidle je 7 000 nervů, které se masáží uvolní a tím zmírní napětí celého těla. Teď si představte, že stejnou péči dostane celé Vaše tělo!

Vyrovnávají tlak a zlepšují krevní oběh

Díky masáži se obnoví přirozený oběh krve, která rozvádí kyslík a živiny do celého těla. Sníží se vysoký tlak a v celém těle začne proudit více energie.

Posilují imunitní systém a pocit štěstí

Masáží se obnoví cirkulace krve a vytlačí škodlivé toxiny. Stimulace lymfatického systému zase zabraňuje infekci a vyplavuje endorfiny – hormony štěstí.

Zmírňují bolesti zad a celého těla

Ať už máte sedavé zaměstnání, nebo fyzicky náročnou práci, masáže výrazně ulevují bolesti zad a dalších částí těla, tím, že uvolní a posílí atrofované svaly.

Pro nás osobně je však největší přínos masáže v tom, že ukáže, co v těle nefunguje, jak by mělo – a také co s tím udělat.

Jak pracujeme?

Vaše tělo říká své potřeby a naše ruce naslouchají. K masáži přistupujeme jako k cestě – ne jednorázové práci. Raději než jemné hlazení a povídání preferujeme masáž, která se dostane pěkně do hloubky. Díky tomu odejdete domů spokojení – ať už Vás bolí záda, karpální tunely nebo máte jen pár hodin volna a chcete si odpočinout. Za 20 let nám prošlo rukama tolik lidí, že nás jen tak něco nepřekvapí. Společně najdeme, co Vám pomůže. Pokud uvidíme, že potřebujete jiný druh masáže, než děláme, rádi Vás spojíme s kolegy, za které dáme ruku do ohně.

Kombinace masáží

Nebudeme se Vás snažit zařadit do hodinové tabulky a k jednomu typu masáže. Společně zjistíme, co je pro Vaše tělo nejlepší. Během jediného sezení tak můžeme vystřídat klasickou i reflexní masáž, lymfodrenáž nebo se zaměřit na jediný styl a jít do hloubky.

Dlouhodobé výsledky

Již po první masáži se budete cítit výrazně lépe. Aby byly masáže co nejúčinnější, naučíme Vás, jak cvičit doma. V ceně masáže je tedy know-how, díky kterému se naši klienti úspěšně zbavují i dlouholetých problémů… pokud poctivě cvičí!

Jste v dobrých rukou

Namísto měsíčního kurzu máme certifikaci od mistrů v oboru a kvalifikaci Ministerstva zdravotnictví. K tomu se neustále učíme nové techniky – od klasických švédských masáží po čínskou tuinu. V každém dotyku jsou tak kolektivní roky zkušeností těch nejlepších masérů a terapeutů.

Domácí prostředí

Stejně jako masáže navrací tělo do rovnováhy, i prostředí, do kterého tělo svěříte, by mělo takové být. Zakládáme si na čistotě, používáme nejkvalitnější přírodní oleje a pomůcky jako pravé lávové kameny. Nejčastější slova našich klientů jsou “Není to sterilní, ale jako doma, když je uklizeno” – klišé, které jim rádi věříme. 🙂

Co říkají naši klienti

Většina našich klientů, kteří přišli na zkoušku, se vracejí dodnes. Mnozí z nich již dávno mají zdraví v pořádku a chodí „jen tak“. Aby také ne – zdravé tělo a mysl se z dobré masáže těší ještě víc.

Poprvé jsem přišla na masáž na doporučení své kamarádky, která mi Studio Blanche vychválila z osobní zkušenosti a měla naprostou pravdu. Blanka masíruje naprosto perfektně, nemám ráda ani příliš jemnou ani příliš hrubou masáž a tohle je přesně akorát!

Masáž mi vždycky moc pomůže, mám sedavé zaměstnání a tím pádem časté problémy se zády a díky masážím se vždy uvolním a cítím se dobře. Odstraňují mi také blokády. Proto jakmile cítím, že se potřebuji dát dohromady, odpočinout si a uvolnit se, vyhledám služby právě tohoto studia.

Studio Blanche určitě můžu s čistým svědomím doporučit ostatním lidem, kromě výborných masáží nabízí studio i velmi příjemné relaxační prostředí a atmosféru.

 – Petra Z.

Masáž ve Studiu Blanche mi doporučil můj lékař jako léčbu pravého ramene, které mám postiženo omartrozou v pokročilém stadiu. Na další masáže už jsem šel již z vlastní vůle, protože mi v kombinaci s cvičením, které mi ve studiu doporučili, zlepšují hybnost pravé ruky a snižují bolest v pravém rameni. Na základě své zkušenosti doporučuji masáže i dalším lidem v podobné situaci.

 – Vladimír V.

Věnuji se extrémní cyklistice a když jsem si natáhl zádový sval, pocítil jsem poprvé v životě, že záda doslova drží celou postavu. Najednou jsem nemohl ani sportovat, ani sedět u počítače, kde denně pracuju.

Doktor mi řekl, že to je normální a předepsal prášky na bolest, které pomáhaly, ale cítil jsem se po nich omámený a to mi nepřišlo jako dlouhodobé řešení.

Přítelkyně mi doporučila Studio Blanche. Přiznám se, že bolest byla tak intenzivní, že jsem zapochyboval, jestli mi masáž může trvale pomoct. Masáž mi však okamžitě uvolnila natažený sval, se kterým jsem se týden plazil po bytě – a dostal jsem návod, jak cvičit záda doma.

Nějakou dobu jsem měl problém s disciplínou a tak mě záda střídavě bolela. Když jsem ale začal cvičit pravidelně, bolest se už nevrátila.

 – Mirek B.

Přijďte na masáž

K prvotřídní masáži to máte blízko – naše studio je v centru Prahy 2, jen kousek od Náměstí Míru. Přestože máme nabito, necháváme si vždy prostor pro nové klienty – do týdne nejdéle tak už můžete ležet na masážním lehátku. 🙂

Adresa

Studio Blanche

Americká 24

120 00 Praha 2

+420 774 535 135
info@studioblanche.cz

Otevírací doba dle objednávek

pondělí – pátek    7 – 21 hod.

sobota – neděle    10 – 20 hod.

<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d2560.7104062287062!2d14.435888615557053!3d50.07298487942504!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x470b948604e893a5%3A0x9bdc04d311b31a18!2sStudio+Blanche!5e0!3m2!1scs!2scz!4v1537723630471" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>
Vyplňte formulář níže, abychom měli představu, co od masáže čekáte, ale nebojte se – na místě se stejně domluvíme individuálně, až zjistíme, co potřebujete.

Nebo klikněte na číslo níže a za minutu už pro Vás chystáme místo na lehátku i v kalendáři:

+420 774 535 135

Ochrana osobních údajů

14 + 10 =

Studio Blanche