Vyberte stránku

Lymfodrenáže jsou nejúčinnější detoxikace organismu pomocí masáže

Masáž lymfy je zkratka k dobrému zdraví – pracuje s částmi těla, které klasické masáže opomíjejí. Velmi účinně detoxikuje organismus, uvolňuje namožené svaly a zabraňuje vzniku celulitidy a otoků. Jsou tedy více zdravotní, než relaxační, ale nebojte, slibujeme že se v našich rukou budete cítit dobře.
To zní dobře

Rozhýbeme energii, která zodpovídá za většinu zdraví Vašeho těla.

Lymfa je tělní tekutina – míza – která na sebe váže toxiny, mrtvé buňky, bakterie, vodu a další látky. Stimulací lymfy se obnovuje její přirozený koloběh a všechny škodlivé látky z těla odchází ven. Lymfodrenáže mají několik výhod:

Obnova přirozené obranyschopnosti

Vaše tělo je od přírody schopné se regenerovat a bránit virům. Vlivem civilizačních chorob a způsobu života však tyto své funkce “zapomíná”. Masáž lymfy tedy není něco, co funguje zvenčí. Naopak navrací Vašemu tělu jeho přirozené funkce, jako je obranyschopnost a regenerace.

Optimální poměr telních tekutin

Většina lidí má tekutin buďto příliš málo, nebo nadbytek. Je to dané mimo jiné právě nesprávnou funkcí lymfatického systému. Lymfatická masáž rozhýbe lymfu tak, že tělní tekutiny, minerály, soli a další prvky začnou cirkulovat. Zdravý oběh je klíčový pro dlouhodobě dobré zdraví.

Prevence proti celulitidě a otokům

Správné proudění lymfy po masáži také urychluje regeraci organismu a odplavování starých buněk z těla. Pomalé proudění mízy způsobuje celutitidu a křečové žíly a další otoky. Lymfodrenáž odstraní přímo jejich příčinu a nemusíte potom řešit nepříjemné důsledky.

Doporučení a cvičení na doma od nás

Po masáži Vám doporučujeme pít více tekutin, než obvykle, aby se míza doplnila a prospěšné účinky masáže byly co nejsilnější. Zkonzultujeme spolu i správný příjem tekutin během dne, abyste jej už nikdy znovu nemuseli řešit. Stejně tak Vám ukážeme cviky na doma pro preventivní stimulaci lymfy.

* Přestože je lymfodrenáž jedna z nejvíce “zdravotních” masáží, nedoporučujeme ji v případě, že jste nedávno prodělali vážnou poruchu srdce, plic nebo ledvin, nebo trpíte rakovinou, tromboflebitidou, epilepsií či vážnou kožní infekcí. Pokud jste těhotná, máme vhodnější masáž přímo pro Vás.

Jak lymfatické masáže děláme?

Učili jsme se od těch nejlepších v oboru lymfodrenáží – prosím jména. Lymfatické masáže jsou pro nás způsob, jak velmi účinně tělo zbavit nečistot a starých látek a obnovit jeho zdravý koloběh. Lymfodrenáž je tedy silně „zdravotní“ – přesto se u ní budete cítit dobře. Pokud si však chcete hlavně odpočinout, vyberete si u nás i z jiných masáží – vyberete si u nás i z jiných masáží.

Kombinace masáží

Nebudeme se Vás snažit zařadit do hodinové tabulky přímo k lymfatické masáži. Společně můžeme zjistit, že pro Vaše tělo je lepší jiná masáž. Máme opravdu široký záběr, ale v případě masáže, kterou neděláme, Vás dáme do rukou kolegům, za které ručíme.

Dlouhodobé zdraví

Již po první lymfatické masáži se budete cítit výrazně lépe. Aby byla co nejúčinnější, naučíme Vás, jak masírovat lymfu i doma. Také doporučíme optimální pitný a zdravotní režim – ale nebojte, je to jen pár jednoduchých principů, žádné nekonečné to-do listy. 😉 

Jste v dobrých rukou

Namísto měsíčního kurzu máme certifikaci od mistrů v oboru a kvalifikaci Ministerstva zdravotnictví. K tomu se neustále učíme nové techniky – od klasických švédských masáží po čínskou tuinu. V každém dotyku jsou tak kolektivní roky zkušeností těch nejlepších masérů a terapeutů.

Domácí prostředí

Stejně jako masáže navrací tělo do rovnováhy, i prostředí, do kterého tělo svěříte, by mělo takové být. Zakládáme si na čistotě, používáme nejkvalitnější přírodní oleje a pomůcky jako pravé lávové kameny. Nejčastější slova našich klientů jsou “Není to sterilní, ale jako doma, když je uklizeno” – klišé, které jim rádi věříme. 🙂

Co říkají naši klienti

Většina našich klientů, kteří přišli na zkoušku, se vracejí dodnes. Mnozí z nich již dávno mají zdraví v pořádku a chodí „jen tak“. Aby také ne – zdravé tělo a mysl se z dobré masáže těší ještě víc.

Poprvé jsem přišla na masáž na doporučení své kamarádky, která mi Studio Blanche vychválila z osobní zkušenosti a měla naprostou pravdu. Blanka masíruje naprosto perfektně, nemám ráda ani příliš jemnou ani příliš hrubou masáž a tohle je přesně akorát!

Masáž mi vždycky moc pomůže, mám sedavé zaměstnání a tím pádem časté problémy se zády a díky masážím se vždy uvolním a cítím se dobře. Odstraňují mi také blokády. Proto jakmile cítím, že se potřebuji dát dohromady, odpočinout si a uvolnit se, vyhledám služby právě tohoto studia.

Studio Blanche určitě můžu s čistým svědomím doporučit ostatním lidem, kromě výborných masáží nabízí studio i velmi příjemné relaxační prostředí a atmosféru.

 – Petra Z.

Masáž ve Studiu Blanche mi doporučil můj lékař jako léčbu pravého ramene, které mám postiženo omartrozou v pokročilém stadiu. Na další masáže už jsem šel již z vlastní vůle, protože mi v kombinaci s cvičením, které mi ve studiu doporučili, zlepšují hybnost pravé ruky a snižují bolest v pravém rameni. Na základě své zkušenosti doporučuji masáže i dalším lidem v podobné situaci.

 – Vladimír V.

K Blance jsem se dostala na doporučení jedné známé která byla moc spokojená. Mám velké problémy s lymfatickým otokem po operaci kolen. V otoku se mi hromadí lymfa.

Blanka lymfodrenáže dělá perfektně a stav otoku se mi trvale zlepšuje. Vyzkoušela jsem i masáže zad a ty dělá taky perfektně.

Paní Blanka je profesionálka, která je také velmi příjemná, což u zdravotníků nebývá pravidlem. Pro mě osobně je toto velmi důležité!

 – doplnit jméno

Přijďte na masáž

K prvotřídní masáži to máte blízko – naše studio je v centru Prahy 2, jen kousek od Náměstí Míru. Přestože máme nabito, necháváme si vždy prostor pro nové klienty – do týdne nejdéle tak už můžete ležet na masážním lehátku. 🙂

Adresa

Studio Blanche

Americká 24

120 00 Praha 2

+420 774 535 135
info@studioblanche.cz

Otevírací doba dle objednávek

pondělí – pátek    7 – 21 hod.

sobota – neděle    10 – 20 hod.

<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d2560.7104062287062!2d14.435888615557053!3d50.07298487942504!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x470b948604e893a5%3A0x9bdc04d311b31a18!2sStudio+Blanche!5e0!3m2!1scs!2scz!4v1537723630471" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>
Vyplňte formulář níže, abychom měli představu, co od masáže čekáte, ale nebojte se – na místě se stejně domluvíme individuálně, až zjistíme, co potřebujete.

Nebo klikněte na číslo níže a za minutu už pro Vás chystáme místo na lehátku i v kalendáři:

+420 774 535 135

Ochrana osobních údajů

7 + 6 =

Studio Blanche