Vyberte stránku

Kosmetické ošetření

 

Kosmetické ošetření s výjmečnými výrobky Nobilis Tilia – Certifikovanou přírodní a BIO kosmetikou.

Nobilis Tilia je česká společnost, která se zabývá vývojem a výrobou čistě přírodní léčebné i pěstící kosmetiky. Unikátní přípravky v sobě spojují nové poznatky o účincích léčivých rostlin s tradičními historickými zkušenostmi. Aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia podporuje cestu k sobě a objevení vlastní jedinečnosti.

Pro všechny typy pleti máme připraveny ty nejvhodnější přípravky pro ženy i muže.

Na každé ošetření Vám bude individuálně doporučeno,  co je pro Vaší pleť nejlepší.

Kosmetické ošetření pleti obsahuje dle typu pleti:    konzultaci / diagnostiku pleti, povrchové čištění, jemnou gomáž / peeling, změkčení pleti před čištěním, hloubkové čištění pleti částečné / celkové, masáž / biofázi , masku, jojobový olej / krém

 

Doplnění

úprava obočí 150,-

tvarování obočí 250,-

barvení obočí 200,-

barvení řas 300,-

IPL dle ceníku

Biofáze

Biofáze je unikátní metodou regenerace pokožky, založenou na aktivaci enzymů přirozeně v ní obsažených. Přípravky Biofáze výrazně oživují vzhled pokožky, revitalizují po opálení nebo mrazivém počasí, přispívají k detoxikaci a podstatnému nebo úplnému vymizení potíží jako je například nadměrná suchost pleti, předčasná tvorba vrásek, poruchy pigmentace, akné, ekzémy, rozšířené cévky, jizvy a další. Ošetřená pleť je odlehčená a svěží, perfektně hydratovaná, má zdravou růžovou barvu, citlivá pleť se zklidní. Každé sérum obsahuje až sedm druhů specificky působících éterických olejů.

Séra jsou zapracovávány do pleti speciální kosmetickou masáží se zaměřením na lymfatické cesty.

Studio Blanche