Vyberte stránku

IPL

Metoda IPL (intenzivní pulsní světlo) je nejnovější metodou na odstraňování nežádoucího ochlupení, akné, rozšířených červených žilek, stařeckých a pigmentových skvrn a v neposlední řadě k fotorejuvenaci (omlazení) pleti. Intenzivní světelný impuls se absorbuje v tkáni obsahující barvivo (melanin, hemoglobin, oxyhemoglobin) a díky vzniklé tepelné energii dojde ke zničení těchto cílových chromoforů bez porušení okolní tkáně. Přístroj IPL EXILITE má vodní chlazení až do -10°C, čímž zklidňuje pokožku a omezuje nepříjemné pocity na minimum. Léčbu je zapotřebí opakovat 4 – 6 krát po 4 týdnech.

Zakládáme si na kvalitě a pečlivosti

Námi používaný přístroj IPL EXILITE je prvním výrobkem svého druhu české výroby a pro svoje výkony patří k naprosté špičce v oboru IPL.. V porovnání s ostatními IPL systémy na trhu posouvá hranici výsledků o třídu výše. Přístroj obsluhuje proškolený zdravotnický personál.

Doporučení před ošetřením

Před depilací IPL 30 dní neodstraňujeme chloupky strojkem, pinzetou, krémem ani teplými vosky. Naposledy 1-2 dny před ošetřením chloupky oholit. Délka chloupků by měla být 1-2 mm. V den výkonu na ošetřovanou partii nenanášet deodoranty nebo krémy.

Doporučení po ošetření:

Lehké zarudnutí po ošetření IPL vymizí během několika hodin. Nenavštěvujte solárium a vyvarujte se prudkého slunečního záření alespoň po dobu jednoho týdne po ošetření. Vyvarujte se hrubému zacházení s kůží v oblasti zákroku. Po několika dnech odumřelé chloupky přirozeně vypadají. Nedoporučuje se chloupky vytrhávat. Nepoužívat samoopalovací přípravky měsíc před a měsíc po ošetření. Několik následujících dnů udržovat zvýšený příjem tekutin. Používejte krémy s ochranným faktorem min. 30

Studio Blanche